Pilotos CAPNO 2019

                       NOMBRE                         CATEGORÍA              TEAM        
1 Joaquín Cortés Flandez Experto Paillaco
2 Diego Carillanca Díaz Experto  
3 Yonatan Muñoz Chamorro Escuela +30  
4 Fabian Rodrigo Chicui Escuela Terremoto
5 Hans Muñoz Cuevas Menores  
6 Simón Patricio Eugenio Miranda Infantil Terremotos Chiloé
7 Francisco Hidalgo Aguilar Escuela  
8 Marcelo Laffi Experto +35 Purraiders
9 Francisco Huenulaf Aguilera Experto MotoExtreme Los Lagos
10 José Roa Cerda Escuela MotoExtreme Los Lagos
11 Víctor Garcés Carrasco Escuela Terremoto Chile
12 Germán Tenorio Bello Experto Terremotos Rio Negro
13 Juan Muñoz Palma Promo +30 Club Panzer MX
14 Pablo Vejar Mellado Escuela  
15 Eugenio Esparza Rivera Expertos +35 Paillaco
16 Diego Silva Vidal Promo  
17 Miguel Tenorio Bello Escuela Terremotos Rio Negro
18 Herman Mercegue Angel Promo Rpmotopark
19 Jorge Santana Pempelfort Experto Mx Panzer
20 Felipe González González Escuela Terremotos Chile
21 Miriam Águila Cottenie Mujeres Club MX Panzer
22 Sebastian Bachmann Berrocal Escuela MotoExtreme Los Lagos
23 Roberto Montiel Catilican Promo Terremotos
24 Juan Barrientos Navarro Promo Terremotos Chiloé
25 Juan Antonio Oliva Escuela Panzer MX
26 Franco Pardo Gómez Experto +35 Purraiders
27 Rodrigo Álvarez Verá Promo +30 Purraiders
28 Luciano Agustín Nahuelpan Intermedio  
29 Thomas Velásquez Gatica Menores  
30 Cristopher Cortéz Leal Promo Enduro Teodoro Schmidt
31 Rodrigo Andrés Carrillo González Promo  
32      
33 Franklin Pinto Martínez Master +42 Enduro Racing Paillaco
34 Carlos Parra Promo + 30 Perpar San Javier
35 Matías Urra Aguayo Promo+30 Club MX Panzer
36 José Monsalve Oporto Escuela +30 Purraiders
37 Alejandro Jara Experto Enduro Cunco
38 Esteban Vargas Ríos Escuela Team MVK
39      
40 Juan Pablo Barahona Infantil Pangal
41      
42 Walter Mayer Bello Master +42 Purraiders
43 Gino Mardones Cabezas Intermedio +30 Enduro Hueney
44 Francisco Alujas Tuchie Master +42 Enduro CTM
45      
46 Piter Saldibia Promo  
47 César Espinoza Riveros Experto Motomaster Kawasaki
48 Carlos Uribe Fuentealba Escuela  
49      
50 Joaquín Ellez Mamadera  
51 Pedro Berrios Vázquez Experto  
52 Francisco Javier Esparza Intermedio +30 Enduro Racing Paillaco
53 Eduardo Márquez Catalán Escuela +30  
54      
55 Juan José Norambuena Experto Team Cunco
56      
57 José Azocar Carmona Experto +35 Tsn A Fondo
58 Alan Garnica Experto Suzuki Army
59      
60 Cristian M. Barrientos Escuela +30 Terremotos Paillaco
61 Carlos Lucaveche Pardo Promo +30 Enduro Rodados
62 Juan Catalán Escuela  
63 Sebastián Ríos Promo  
64      
65 Sofía Pereira Mujeres Enduro Cross Máfil
66 Cristóbal Aguilar Muñoz Escuela Motoextreme Los Lagos
67 Sebastián Arriagada Intermedio Mx Motos Kuper
68      
69 Hector Rivas Obando Escuela  
70 David Montes Mamadera  
71 Jorge Abel Flandes Muñoz Promo +30 Enduro Cross Máfil
72 Ignacio Oyarzun Hernández Infantil Motoextreme Los Lagos
73 Ignacio Patiño González Intermedio  
74 Yerko Pacheco Experto  
75 Germán Zúñiga Campos Escuela  
76 Enyolia Martel Carrasco Mujeres  
77 Ignacio Vásquez Flores Escuela Terremotos Paillaco
78 Alonso Martínez Gallego Escuela +30  
79 Sergio Aguero Medina Promo +30 Enduro CTM
80      
81 Cristian Obando López Promo  
82 Roberto Vega Aguila Escuela  
83 Alex Santibañez Santibañez Master +42 MotoExtreme Los Lagos
84 José Luis Barbagelata  Promo +30  
85 José Luis Barbagelata Intermedio +30  
86 Nicolás  Keim Montesinos Intermedio  
87 Eduardo Martens Kunstmann Intermedio +30  
88 Nicolás Sepulveda Urrutia Escuela Terremotos
89 Benjamín Vicencio Ortega Infantil Motos Kuper
90 Edgar Rivera Escuela  
91 Jaime Canales Barrientos Escuela Team Pasion Extrema
92 Javier Sotomayor Jaramillo Promo Terremotos Río Negro
93 Miguel Ruiz Intermedio +30 Bravo El Indio
94 Patricio Calabrano Experto  
95 Benjamín Mardones Meza Mamadera Enduro Hueney
96 Damian Ponce González Promo Futrono
97 Anibal Figueroa Olate Experto KTM Araucanía/KOTÜN
98 Rodrigo Álvarez Pérez Experto +35 Team Araucanía
99 Jeremías Montes Menores  
100 Diego alexis cárcamo soto Promo +30 Enduro CTM
101 Guillermo Castillo Monsalvez Escuela +30  
102 Franklin Ojeda Alarcón Experto +35 Pasión Extrema
103      
104 Ernesto Saldivia Villarroel Escuela Terremotos Osorno
105 Yeferson Imio Mansilla Escuela Terremotos Río Negro
106      
107      
108 Alex Trujillo Master +42  
109      
110 César Emilio Jara Zapata Experto + 35 Terremoto Temuco
111 Álvaro Guerrero González Master +42  
112 Manuel Muñoz Correa Escuela  
113 Manuel Sobarzo Fierro Escuela +30 Enduro Racing Paillaco
114 Juan Guerrero Forcael Escuela  
115 José Obreque Jara Escuela  
116 Claudia Velásquez Soto Mujeres  
117 Diego Bastias Obreque Escuela  
118 Fabian Molina Carrasco Infantil Terremotos Rio negro
119 Victoria Caro Troncoso Mujeres Bravo El Indio
120 María Aedo Chávez Mujeres Motoextreme Los Lagos
121 Miguel Delgado Morales Master +42 Polillas Team San Felipe
122 Yhoel Molina Carrasco Promo Terremotos Río Negro
123      
124      
125      
126 Giovanni Alvarado Salazar Escuela +30 Enduro CTM
127 Patricio Calabrano Experto Kotun
128 Mauricio Molina Millar Master +42 Terremotos Río Negro
129 Sebastián Flandez Intermedio Enduro Cross Máfil
130      
131 Ricardo Covarrubias Vargas Escuela Pasión Extrema Frutillar
132      
133      
134 Francisco Rosas Schaffeld Promo Purraiders
135      
136      
137 Giovanny Pulgar Córdova
Escuela Cross Enduro Mariquina
138      
139      
140      
141      
142      
143      
144 Rafael Andrés Troncoso Molina Intermedio Enduro Melipeuco
145      
146      
147 Diego Catalán Promo  
148 Diego Fuentes Experto  
149      
150 Dany Solis Fernández Intermedio Enduro Mariquina
151      
152 Sebastián Bohle Promo  
153      
154      
155 Bernardo Aedo Alarcón Experto Club Enduro Paillaco
156 Adolfo Aedo Alarcón Experto Club Enduro Paillaco
157 Patricio Paillalid Intermedio Kawasaki Motomaster
158 Diego Vargas Molina Intermedio  
159 Miguel Canales Cornejo Intermedio Kawasaki Motomaster
160 Simón Torres Oporto Experto 42Str0kemafia
161      
162      
163      
164 Pablo Araya Saldias Intermedio +30 Enduro Mariquina
165      
166      
167      
168      
169 Luciano Jara Cuevas Escuela Panguipulli
170      
171      
172      
173      
174 Eduardo Pradenas Intermedio Témpano Racing
175      
176      
177      
178 Pablo Rojas Cuvertino Promo Futrono
179      
180 Diego Molina Vallejos Experto Motoextreme Los Lagos
181      
182      
183 Rodrigo Parra Muñoz Intermedio +30 Potenciados
184      
185 Víctor  Norambuena Intermedio  
186      
187      
188 Matías Guerrero Cáceres Intermedio Motosport
189 Simón Molina Ríos Master 42 Terremotos Chile
190      
191      
192      
193 Felipe Salgado Velasquez Promo +30 Barro Volcanes
194      
195 Arnold Jaramillo Garnica Intermedio Purraiders
196      
197 Felipe Rauschenbach Schonffeldt Escuela  
198 Carlos Mohr Intermedio +30 Racetech Sur
199 Raúl Montes Reyes Promo +30  
200 Javier Almonacid García Intermedio  
201      
202 Erwin Barria Negron Experto +35 Pasión Extrema
203      
204      
205      
206 Johanny Toledo Castillo Escuela +30 Valdivia
207      
208      
209      
210      
211      
212 Werner Iturbide Vidal Escuela Enduro Caulle
213      
214 Fernando Araya Intermedio +30 42strOkemafia
215 Teofilo Taus Espinoza Escuela Enduro CTM
216      
217 Edgardo Arcos Medina Experto +35 Enduro Cross Máfil
218 Mario Navarro González Escuela Terremotos
219      
220 Joaquín Castillo Pérez Intermedio +30 420 strokemafia
221 Nicolás Valencia Experto Pucón
222 Luis Ortega Garcés Intermedio +30 Enduro CTM
223 Ricardo Covarrubias Nanning Master 42 Pasión Extrema Frutillar
224 Sergio Moenne Loccoz Escuela Enduro Panguipulli
225      
226 Cristobal Lobos Castro Experto  
227 Egon gonzalez flores
Intermedio +30

Purraiders
228      
229      
230 Rigoberto Castillo Monsalvez Intermedio +30 Motoextreme Los Lagos
231 Hector Puschel Promo  
232 Andrés Cetusic Beisiegel Experto +35  
233      
234      
235 Vicente Barahona Barahona Promo Pangal
236      
237      
238 Hellmar  Ojeda  Alarcón Experto + 35 Pasión extrema
239      
240 Matías Aravena Nieto Escuela Tiran2 Barro
241 Claudio Carrillo Vega Escuela Bullriders
242 Edgardo Pino Martínez Intermedio +30 Pasión Extrema
243 Mauricio Pastene Campos Intermedio +30 Terremoto Yamaha
244 Felipe Molina Velásquez Escuela  
245      
246 Gabriel Delgado Ríos Escuela +30  
247      
248 Leonardo Maturana Tapia Mayores 42 Témpano Racing
249 Diego González Caamaño Intermedio +35  
250 Miguel Díaz Guerra Experto +35 Témpano Racing
251      
252 Javier Lobos Bustamante Intermedio +30 Bravo El Indio
253      
254 David Rosas Flores Intermedio Motoextreme Los Lagos
255      
256      
257 Christian Aguilera Sanzana Mayores 42 42strOkemafia/Beta Racing
258 Felipe Santana Experto Panzer MX
259 Gustavo Santana Bahamonde Menores Club MX Panzer
260 Cristian Riesco Salinas Escuela Cross Enduro Mariquina
261      
262      
263      
264      
265 Pablo Castillo Chodiman Máster +42  
266      
267      
268      
269      
270      
271 Esteban Lopetegui Pumarino Escuela  
272      
273      
274      
275 Oliver Campos Betanzo Mayores 42 Tierras Bravas
276 Marco Antonio Pérez González Escuela Terremotos Río Negro
277      
278      
279      
280      
281 Victor Ulloa Bahamonde Escuela Terremoto Chiloé
282      
283      
284      
285      
286      
287 Néstor Solis Cisternas Master +42 Enduro Mariquina
288      
289 Jonathan Villarroel Ojeda Escuela Terremotos Río Negro
290      
291      
292 Ricardo Gómez Master +42 Témpano Racing
293 Pedro Pablo Barahona Intermedio Pangal
294      
295      
296      
297      
298 Karina Paredes Vidal Mujeres Terremotos Río Negro
299      
300 Patricio Aichele Intermedio  
301      
302 Vanessa Martínez Solís Mujeres  
303 Oscar Hernández Subiabre Escuela Motoextreme Los Lagos
304 Marcelino Benavides Curriqueo Promo Team Enduro Cunco
305      
306      
307      
308 Patricio Eugenio Chicui Escuela +30 Terremotos
309      
310 Felipe Ortega Intermedio Motosport
311      
312 Gonzalo Pino Foraste Intermedio +30 Enduro Mariquina
313 Jhon Barria Bahamonde Infantil Terremotos Chiloe
314 Claudio Gallardo Ojeda Escuela Bullriders
315 Sebastián Wilhelm Pérez Escuela Club Panzer MX
316      
317      
318 Bastián Chandía Melian Escuela Motos Kuper Osorno
319      
320 Erwin Antillanca Mora Intemedio +30 Enduro Mariquina
321 Roberto Rosas Schaffeld Intemedio +30 Purraiders
322 Felipe David Molina Salvo Promo Enduro Melipeuco
323 Ernesto Godoy Maluenda Promo +30  
324      
325 Juan Andrés Castro Durán Escuela Purraiders
326      
327      
328 Ignacio Godoy Ortega Promo  
329 Bruno Sebastian Jeldres Escuela Terremotos Río Negro
330      
331      
332 Victor Roass Ruiz Master +42 Purraiders
333 Luis Arriagada García Promo Motos Kuper
334      
335      
336      
337 Luis Váquez Cadagan Intermedio +30 Terremotos Paillaco
338      
339      
340      
341      
342      
343      
344 Victor Castillo Monsalvez Escuela +30 Motoextreme Los Lagos
345      
346      
347 Eduardo Labbe Rivas Escuela +30  
348      
349 José Cordova Cordova Intermedio Enduro Cross Máfil
350      
351      
352      
353      
354      
355      
356      
357      
358      
359 Diego Canales Cornejo Promo Kawasaki Motomaster
360 Wilson Leiva Valdebenito Escuela Panguipulli
361      
362      
363      
364      
365      
366 Bastian Moraga Fuentealba Escuela Motoextreme Los Lagos
367      
368      
369 José Muñoz Bascur Escuela Enduro Paillaco
370 Rolf Guarda Master +42 Enduro Nórdico
371      
372 Richard Reyes Pinol Escuela Terremotos Río Negro
373      
374 Eduardo Pradenas Feris Promo +35 Témpano Racing
375      
376      
377      
378      
379      
380 Johan Molina Vallejos Experto Motoextreme Los Lagos
381      
382      
383 Ricardo Jaramillo Navarrete Promo  
384      
385      
386      
387      
388 Miguel Figueroa Soto Master +42 Beta Motor Chile
389      
390      
391      
392      
393      
394      
395      
396      
397      
398      
399      
400      
401 Andrea Milling Quintana Mujeres Enduro Cross Máfil
402      
403      
404      
405 Hugo Jiménez Balboa Promo +30  
406      
407 Eugenio Enrique Solis Mujica Promo +30 Terremoto Chile
408      
409      
410      
411      
412 Roby Riffo Aguilar Promo +30 Enduro Cunco
413 Jaime Suazo Henriquez Promo  
414      
415 Leandro Sanchez Caniulaf Promo +30  
416 Katherines Corrales Oarzo Mujeres Revolución Enduro Mashue
417      
418 Patricio Contreras Parra Promo +30  
419      
420 Christopher Gübelin   Mystikal
421      
422 Pablo Sánchez Escuela Panguipulli
423      
424 Eugenio Morales Niklischet Promo +30 Barro Volcanes
425 Jorge Santibañez Vidal Escuela +30  
426      
427      
428      
429      
430      
431      
432      
433      
434      
435      
436 René Montaña Zúñiga Intermedio +30 Terremoto
437 Bastián Fernández Escuela  
438 Victor Ríos Promo +30  
439      
440 Jairo Canteros Promo Kawasaki Motomaster
441      
442      
443      
444      
445      
446      
447      
448 Germán Cárdenas Zúñiga Intermedio +30 Pasión Extrema
449      
450 Yonathan Cancino Escuela +30 Club Enduro CTM
451      
452 Sergio Monsalve Arancibia Promo +30  
453      
454      
455 Carlos Velásquez Muñoz Promo  
456      
457      
458      
459      
460 Patricio Oporto Sandoval Master +42 Motoextreme Los Lagos
461      
462      
463      
464      
465      
466      
467      
468      
469      
470 Jorge Elías Bravo Vidal Promo +30  
471      
472      
473      
474      
475 Ivan Rodrigo Retamal Cancino Promo +30 Barro volcanes
476 Felipe Carcamo Soto Escuela  
477      
478      
479      
480      
481      
482 Patricio Contreras Parra Promo +30  
483      
484      
485      
486      
487      
488      
489      
490      
491      
492      
493      
494      
495      
496 Victor Sánchez Aguilar Intermedio +30 Terremotos Chile
497 Jorge Muñoz Fritz Intermedio +30 Punto Trazo
498      
499 Rafael Ferrer Intermedio +30  
500 Byron Oyarzun Aros Escuela Enduro Cordillera Puyehue
501      
502 Esteban Mayorga López Escuela Barro Volcanes
503      
504      
505      
506      
507      
508      
509      
510 Rodrigo Molina Mellado Escuela Vidrios3R
511 Andrés Castro Zapata Promo +30 Purraiders
512      
513      
514 Gerardo Tenorio Bello Promo Terremotos Rio Negro
515 Adolfo Márquez Catalán Escuela +30  
516      
517      
518      
519      
520 Ignacio Godoy Ortega Promo Barro Volcanes
521      
522      
523      
524      
525      
526      
527      
528 Héctor Vidal Ovando Escuela +30 Terremotos Chiloé
529      
530 Max Solís cisternas Escuela Enduro Mariquina
531      
532      
533      
534      
535      
536      
537      
538      
539      
540 Jaime Oliva Alarcón Promo Pasión Extrema
541      
542      
543      
544      
545      
546      
547      
548      
549      
550      
551 Luis Montaña Escuela Terremotos Chiloé
552      
553      
554      
555 Agustín Lobos Castro Infantil  
556      
557      
558      
559      
560      
561      
562      
563      
564      
565      
566      
567      
568      
569      
570      
571      
572 Wladimir Caro Luna Master +42 Bravo El Indio
573      
574      
575      
576      
577 José Pereira Sáez Escuela  
578      
579      
580 Francisco Delgado Guerrero Escuela  Club Enduro Cordillera
581      
582      
583      
584      
585      
586      
587      
588      
589      
590      
591      
592      
593      
594      
595      
596      
597      
598      
599      
600      
601      
602 Felipe Villegas Mancilla Escuela  
603      
604      
605      
606 Ricardo Aichele Aichele Master +42 Terremotos Puerto Montt
607      
608 Roberto Lienlaf Alba Promo Enduro Costero Panguimeo
609      
610      
611      
612      
613      
614      
615 Remigio Saavedra Solís Promo +30  
616      
617      
618      
619 Hector Ortega Sepulveda Escuela +30  
620      
621      
622      
623 Harry Gonzalez Vargas Escuela  
624      
625      
626 Javier Piñones Cruces Escuela +30 Patagonia
627      
628      
629      
630      
631      
632      
633      
634      
635      
636      
637      
638      
639      
640      
641      
642      
643      
644      
645      
646      
647      
648      
649      
650 Nicolás Barria Bahamonde Escuela Terremotos Chiloé
651      
652      
653      
654      
655      
656      
657      
658      
659      
660      
661      
662      
663      
664      
665      
666 Carlos Jaramillo Pecher Master +42 Terremoto Río Negro
667      
668      
669      
670 Eduardo Alarcón Valdebenito Escuela Enduro Teodoro Schmidt
671      
672      
673      
674      
675      
676      
677 Claudio Anderson Ortega Promo +30  
678      
679 Pablo Meza Promo  
680      
681      
682      
683      
684      
685      
686      
687      
688 Daniel Mora Sepulveda    
689 Vanessa Sotomayor Jaramillo Mujeres Purraiders
690      
691 Felipe Becker Becker Promo +30  
692      
693      
694      
695      
696      
697      
698      
699      
700      
701 Christian Schafer Hettich Escuela +30  
702 Marco Peña Hernández Promo +30 Los 300 Enduro Team
703      
704      
705 Cesar Cardenas Cañulef Intermedio+30 Terremotos Osorno
706 Alvaro Toledo Muñoz Escuela +30 Team Los300
707 Carlos Coronao Suárez Escuela Terremoto Chile
708      
709      
710 Uberlinda Jaramillo Pecher Mujeres Purraiders
711 Matias Ancañir Miranda Escuela  
712      
713 Adan Abello Manquel Promo +30 Enduro Costero Panguimeo
714 Felipe Ellez Bastias Menores  
715      
716      
717      
718      
719      
720      
721      
722 Cesar López Jeldres Escuela +30 Terremotos Río Negro
723      
724      
725      
726      
727 Edward Ivulic Escuela+30 Team Jabatos
728      
729      
730      
731 Jaime Silva Gallardo Escuela Terremoto Río Negro
732      
733      
734      
735      
736      
737      
738      
739 Fernando Concha Experto +35  
740 Gentleman Banda Jeldres Escuela Terremotos Río Negro
741      
742      
743 Cristian Alarcón Millanguir Escuela +30 Ruta 7
744      
745      
746      
747      
748      
749      
750      
751      
752      
753      
754      
755      
756      
757      
758      
759      
760 Alfred Schafer Hettich Promo +30  
761      
762      
763      
764      
765      
766      
767      
768      
769      
770      
771      
772      
773      
774      
775      
776      
777 Gersson Garay Bello Escuela +30 Terremotos Rio Negro
778      
779      
780      
781      
782      
783      
784      
785      
786      
787      
788      
789      
790      
791      
792      
793      
794      
795      
796      
797      
798      
799      
800      
801      
802 Gonzalo Lara Martinez Escuela +30 Enduro Cross Máfil
803      
804      
805      
806 PíaNúñez Fernández
Mujeres Enduro Melipeuco
807 Daniela Pineda Rodríguez Mujeres Terremoto Chile
808 Yaritza Cortéz Leal Mujeres Enduro Teodoro Schmidt
809 Daniela Pérez Romani Mujeres Punto Trazo
810      
811      
812 Vicente Medina Pineda Infantil  
813      
814 Eduardo Andrés Subiabre Subiabre Escuela MotoExtreme Los Lagos
815 José Medina Pineda Infantil MotoExtreme Los Lagos
816      
817 Claudia Flandez Saavedra Mujeres Enduro Cross Máfil
818      
819 Pamela Navarro Delgado Mujeres  
820      
821      
822      
823 Ari Rogel Mujeres Terremoto Río Negro
824 Catalina Paz Acuña Muñoz Mujeres  
825      
826      
827      
828 Catalina Dünner Mujeres  
829 Saúl Gallardo Fernández Intermedio  
830      
831 Gonzalo Quezada Quezada Escuela +30  
832      
833      
834      
835      
836 Marcelo Astete Guzmán Infantil Motoextreme Los Lagos
837      
838      
839      
840 Gonzalo Pino Albornoz Infantil Enduro Mariquina
841      
842 Ignacio Oyarzún Hernández Infantil Motoextreme Los Lagos
843      
844      
845      
846      
847      
848 Luis Torres Miranda Escuela +30 Enduro CTM
849      
850      
851      
852      
853      
854      
855      
856      
857      
858      
859      
860      
861      
862      
863      
864      
865      
866      
867 Franco Solis Pineda Infantil Terremoto Chile
868      
869      
870      
871      
872      
873      
874      
875      
876      
877 Rudy Hausdorf Geisse Promo +30 Barro Volcanes
878      
879      
880      
881      
882      
883      
884      
885      
886      
887      
888 Belisario Rivas Cofre Escuela +30  
889      
890      
891      
892      
893      
894      
895      
896      
897      
898      
899 José Ortega Martínez Master +45 Enduro CTM
900      
901      
902      
903      
904      
905      
906      
907      
908 Byron Corrales Gonzalez Intermedio  
909      
910      
911 Cristóbal Catalán Maira Experto +35  
912 Jaime Mesa Agüero Escuela+30  
913 Sebastián Feest Garnica Intermedio  
914      
915      
916      
917      
918      
919      
920      
921      
922      
923      
924 Felipe Concha Mella Escuela  
925      
926      
927      
928 Francisco Madariaga Henriquez Escuela +30  
929      
930      
931 Bernardo Aedo Cerna Master +42 Club Enduro Paillaco
932      
933      
934      
935      
936 Heriberto Ivan Castro Mancilla Escuela Panzer MX
937      
938      
939      
940      
941      
942      
943      
944      
945      
946      
947 Rodrigo Alvarez Perez Experto +35 KTM Team Araucanía
948      
949      
950      
951      
952      
953      
954      
955      
956      
957      
958      
959      
960      
961      
962      
963 Bernardo Saavedra Solís Promo  
964      
965      
966      
967      
968      
969 Alter Marchant Reyes Promo Enduro Cordillera Puyehue
970      
971      
972      
973      
974      
975      
976      
977 Armin Patiño González Promo +30  
978      
979      
980      
981      
982      
983      
984      
985      
986 Alvaro Alarcón Valerio Escuela Revolución Enduro
987 Eduardo Leal Valerio Escuela Revolución Enduro
988      
989 Francisco Miranda Catrihual Escuela  
990      
991      
992      
993      
994      
995      
996 Harmin Moraga Gaez Escuela +30 Purraiders
997      
998 Jorge Gallardo Escuela Panguipulli
999 Eduardo Marrián Ortega Escuela Enduro CTM
Close